Meist

ESTAIR avas uksed 1990 aastal ja tänaseks oleme arenenud kogenud reisikorraldajaks, pakkudes reisihuvilistele huvitavaid reise üle maailma.
Igat reisi, olenemata kas see on esimene või kümnes samal marsruudil, valmistame ühesuguse hoolega teades, et maailm muutub pidevalt.

2006.aastal alustasime grupireiside korraldamisega Hiina. Aastate jooksul on meie kaudu Hiina ning teiste põnevate sihtkohtade vaatamisväärsusi avastanud sadu huvilisi.
2016.aastal otsustasime klientide mugavamaks teenindamiseks avada RINGREISID.ee interneti reisipoe, kus pakume ettevalmistatud grupi- ja individuaalreise. Loomulikult ei suuda me iga reisihuvilise soove ette näha ning seega oleme avatud kõikidele uutele võimalustele koostada Teile nn. rätsep-reis.

Grupireiside sihtkohad oleme eelnevalt läbinud ning tutvunud sealse eluga ning vaatamisväärsustega, hinnates nende kõlblikkust meie klientidele. Meie hooleks on koostada tasakaalustatud, kuid sisukat reisikava, mis lubab reisijatel olla ergas ja saada unustamatuid elamusi terveks eluks. Majutame oma kliendid alati korralikes hotellides ning kasutame väga häid suurte teadmistega reisijuhte.
Kõige kallimaks tasuks meile on klientide rõõm ja kiitus.

Miks reisida meiega:

  • RINGREISID.ee poolt korraldatud reisidel on kõik organiseeritud ning korraldatud reisija võimalikult pingevabaks puhkuseks.
  • RINGREISID.ee vastutab oma reiside korralduse eest.
  • RINGREISID.ee korraldavatel reisidel on hinna sisse arvestatud juba võimalikult palju kulusid. Nii on Teil reisi planeerides täpsem ülevaade reisi eelarvest ning hiljem reisil olles ei esine üllatavaid lisakulusid.
  • RINGREISID.ee reisipoest on endale sobiva reisi ost väga lihtne. Lisaküsimuste puhul või abi vajades oleme loomulikult ainult telefonikõne või e-posti vastuse kaugusel.
  • RINGREISID.ee pakub oma klientidele ka osadel toodetel osadena maksmist. Selline paindlik tasumine aitab hajutada kulutusi ning stressivabamalt oma unistusi täide viia.
  • RINGREISID.ee reisipoest ostmine on turvaline, kuna meie makse-, muudatuste ning tühistamise reeglid ja tingimused on arusaadavalt lahti seletatud ning õiglased.
  • RINGREISID.ee on oma klientide esindaja reisidel ning hoolitseme selle eest, et kõik toimiks.

Oleme väga tänulikud meie praegustele ja tulevastele klientidele.

Täname võimaluse eest reisida koos meiega.

Kõu Lipp
Tegevjuht, endine piloot

Kõu Lipp

Olen lennanud ja reisinud terve elu.
Kõige pikem ise lennatud lend on olnud Pekingisse ja kõige lühem lend kestis kõigest 5 minutit.

Oma esimese reisi tegin väikese poisina Ohulepa külast (sealt kus noor Kreutzwald elas) ilusal palaval suvepäeval, hobuvankri põhukotil Kohilasse ning sealt juba suitseva suslaga edasi pealinna. Tallinn ehmatas mustmiljoni inimese, kääksuvate trammidega ja suurte majadega. Ohulepa kodumetsad, viljakad põllud ning loomarikkad sood tundusid palju armsamatena.

Möödus aaastaid. Susiseva susla olin vahetanud vuhiseva lennumasina vastu. Võimalus näha ja avastada maailma eripaikasid äratasid minus rännuhuvi. Aastatega on rännusoov rinnus aina kasvanud nagu rändlindudel ja see soov on siiani hinges. Vajadus minna ja uurida, hingata sisse teistsugust õhku, näha täiesti erinevat loodust, püüda mõista teistsuguseid inimesi, saada uusi elukogemusi, maitsta erinevaid toite ja tulla koju, et mõne aja pärast jälle kohvrit pakkida.

Nüüdseks on maakeral jäänud alles väga vähe, kuid põnevaid paiku, kuhu pole veel jõudnud.

Aivar Lipp
Juhatuse liige, kliendihaldur

Aivar Lipp

Olen kolmandiku elust aidanud kaasa avastusretkedele, seiklushetkedele ja mälestuste tekkele.

Igal aastal proovin leida aja, et avastada mõni uus ja huvitav sihtkoht, kuid aasta-aastalt muutub maailm suuremaks ning süües kasvab isu. Mida rohkem käin, seda selgemini mõistan, kui palju ja kui kirju sellel planeedil meile pakutav on.

Ühel heal sõbral oli kombeks öelda "Tark ei torma!", proovin seda motot järgides igat järgnevat seiklust planeerida. Piiratud ajaressursi tõttu on seda tihtilugu aga keeruline teha. Tähtis ju pole, kui palju sa jõuad näha ja teha, vaid pigem kogutud emotsioonide pagasi kvaliteet.

KLIENDID RÄÄGIVAD:

Tahan tänada ilusa reisi eest.

See ei olnud mitte suvepikendusreis vaid oligi tõeline suvereis. Pole ju seda suvekest meie kodus saanudki. Mõnus soojus, sinine soe meri ja hästivalitud hotell otse mere kaldal!
Suur-suur aitäh kauni ja päikest täis puhkuse eest!

Tänades, 

Malle

Veelkord suured tänud nii meeldiva reisikorralduse eest. Minu üks unistusi sai teoks ja ma arvan, et see ei jäänud minu viimaseks reisiks Hiina.
Tahaksin eriti tänada meie Anneliid, kes oli super tasemel.
Äärmiselt meeldiv ja arusaaja inimene. Loodan, et teie koostöö temaga on pikk. Ka teised giidid olid toredad ja kompetentsed, aga meie tüdruk oli ikka parim.
Ma ei hakka suurt ülistuslaulu kirjutama, aga laske samas vaimus edasi ja teil saab olema palju kliente.
Mina soovitan kõigile, kellel soov Hiinat külastada, ainult teie firmat.
Ehk teen veel mõne muu reisi teiega.
Kõike parimat soovides ja minu tütar tervitab ka. Ta hõljub veel praegu meeldivates mälestustes.

Sirje

Aitäh ilusa reisi eest!

Oli superreis ja oli tore ja väike ja mõnus seltskond, mis sellele reisile passis ideaalselt. Kui on nii ekstreemne reis, siis ongi hea väike seltskond, kus kõik kõigiga suhtlevad.
Väga hea giid, super.
Selle mehega läheks ka Laosesse ja Kambodzasse. Kindlasti väga head hotellid, siis on mõnus lõõgastuda. See on ka reisidel minu jaoks väga tähtis.

Ja tähtis on ka see, et grupp ei oleks suur. Igal juhul tänan ilusa elamuse eest.

Merike