Koht: Peking | Sisaldab: lõunasööki ja transfeere | Kestvus: terve päev

Pekingi tuntuim Tiananmen'i väljak ja Keelatud Linn on muljetavaldav kompleks, mille ajalugu saab alguse 15 saj.
Päeva teise poole veedate kolossaalse ehitise, Taevatempli, lummavates vaadetes ning templit ümbritseva pargiteedel jalutades.

OLULINE INFO

Tingimused:

 1. Ettemakstud summad ei kuulu tagastamisele kliendipoolse tellimuse tühistamisel.
 2. Juhul, kui ekskursioon tühistatakse korraldaja poolt, kuulub kogu ekskursiooni eest tasutud summa tagastamisele.
 3. Juhul, kui ekskursioon tühistatakse seoses ilmastiku oludega, kuuluvad nii ettemakstud sissemaks, kui ka kõik ülejäänud ekskursiooni eest tasutud summad, tagastamisele.
 4. Ekskursioonide täpsed algusajad võivad muutuda. Teid teavitatakse kõikidest võimalikest muudatustest ette.
 5. Ekskursioonide eest tuleb tasuda hiljemalt 7 tööpäeva ennem.

Hommikul, kokkulepitud ajal, ootab hotelli ees transfeer, mis on terve ekskursioonipäeva Teie päralt.

Seekordset ekskursioonipäeva alustate Pekingis, Taevase Rahu Väljaku (Tiananmen), külastusega. Tegemist on maailma suurima (44 hektarit), linna keskväljakuga, kuhu mahub korraga miljon inimest. Siin paikneb Hiina suure juhi - Mao Zedongi mausoleum. Väljakul on veel mitmed muuseumid ja vaatamisväärsused.

Taevase Rahu Väljakult suundub ekskursioon edasi Keelatud Linna. Kompleksi nimi tuleneb sellest, et 500 aasta vältel, kui siin elasid ja valitsesid 24 Mingi ja Qingi dünastia keisrit, oli lihtrahval sissepääs keelatud. 9999 tuhande ruumi, paljude templite ja pühakodadega, suurte väljakute ja grandioossete treppidega Keelatud Linna pindala on 72 hektarit. Seda ehitati 14 aastat ning valmis lõpuks 1420 aastal. Aastasadade jooksul korduvalt kannatanud ning ülesehitatud Keelatud Linna praegune arhitektuur pärineb 18 sajandist.

Päeval einestate kohalikus Hiina restoranis.

Seejärel suundute lühikese autosõidu kaugusele külastama päeva viimast vaatamisväärsust - Taevatemplit. Hiina suurim tempel paikneb 267 hektarises müüriga ümbritsetud pargis ja algselt ehitati see usutalituse läbiviimise paigaks keisrile, keda peeti Taeva Pojaks.
Ülalt vaadates on tempel ümmargune ja asub nelinurksel alusel, mis sümbooliseerib taevast (ümmargune) ja maad (nelinurkne). Ka pargi põhjapoolne müür on poolkaare kujuline (taevas) ja lõunapoolne nelinurkne (maa), seepärast oli peamine sissekäik parki läbi lõunavärava.

Pärast ekskursiooni viib transfeer Teid tagasi hotelli.Hind sisaldab:

 • Transfeer mugavas, konditsioneeriga minibussis või sõiduautos (Teid võetakse peale ning tuuakse tagasi hotelli). Kui soovite transfeeri lennu- või rongijaamast, siis antud teenus on lisatasu eest
 • Sissepääsupiletid kõiidesse loetletud vaatamisväärsustesse
 • Lõunasöök
 • Professionaalse ingliskeelse giidi teenus
 • Teenustasud

Hind ei sisalda:

 • Isiklikud kulutused
 • Jootraha transfeeri juhile ning giidile
 • Muud kulud, mida pole reisikavas märgitud
 • Kindlustus