Ekskursioon tutvustab Teile imeilusa Suzhou kauneid vaatamisväärsusi. Päeva jooksul tutvustab kohalik giid Teile Hiina ja Suzhou ajalugu. Jutustab vaatamisväärsustega seotud põnevaid seikasid.
Pärast lõunaeinet külastate siidivabrikut, kus on võimalik tutvuda, kunagi kuulsaks teinud kangamaterjali, etapiviisilisese valmimise protsessiga.

OLULINE INFO

Tingimused:

 1. Ettemakstud summad ei kuulu tagastamisele kliendipoolse tellimuse tühistamisel.
 2. Juhul, kui ekskursioon tühistatakse korraldaja poolt, kuulub kogu ekskursiooni eest tasutud summa tagastamisele.
 3. Juhul, kui ekskursioon tühistatakse seoses ilmastiku oludega, kuuluvad nii ettemakstud sissemaks, kui ka kõik ülejäänud ekskursiooni eest tasutud summad, tagastamisele.
 4. Ekskursioonide täpsed algusajad võivad muutuda. Teid teavitatakse kõikidest võimalikest muudatustest ette.
 5. Ekskursioonide eest tuleb tasuda hiljemalt 7 tööpäeva ennem.

Hommikul, kokkulepitud ajal, ootab hotelli ees transfeer, mis on terve ekskursioonipäeva Teie päralt.

Käesoleva ekskursiooni esimesteks vaatamisväärsusteks on UNESCO Maailma Kultuuripärandite nimistusse kantud aiad, Tagasihoidliku Administraatori aed ning Võrgumeistri aed.
52000 m2 suuruse pindalaga Alandliku Administraatori aed on Suzhou kuulsaim ja suurim aed ning kuulub Hiina nelja kuulsaima aia hulka. 16 aastat ehitatud aiakompleks valmis 1525 aastal. Aia keskmes paikneb suur järv, mille ümber asetseb mitmeid väiksemaid hooneid ning isetehtud mägesid. Aias ringi jalutades haaravad Teie tähelepanu mitmed ojad, tiigid, väga mitmekesine floora.
Võrgumeistri aed võlub külastajaid hämmastava kontrastiga, kus aiakujundus jätab tegelikkusest tunduvalt suurema ja avarama mulje. Vastupidiselt Alandliku Administraatori aiale on Võrgumeistri aed Suzhou väikseim. Eramu juurde kuuluv aed valmis algselt 1140 aastal Shi Zhengzhi poolt. Kuid vahepeal aastasadadeks unarusse jäetud, kaotas oma võlu, kuniks 18 saj. see ühe Qing dünastia riigiteenistuja poolt uuesti "ellu äratati".
Väiksed hooned, jalgteed, sillakesed, tiik, ojad ning kaunid lilleseaded toovad aias liikudes hinge meeldiva rahulolu.

Päeval einestate kohalikus Hiina restoranis.

Lisaks imeilusatele aedadele (üle 60 aia) tuntakse Suzhoud kallihinnalise siidi ja kuulsate siidikunstnike poolest. Suzhou on Song dünastia valitsemisajast (960-1279) saati olnud tähtis siiditööstuskeskus ning linn hoiab seda staatust tänapäevalgi.
Siidivabrik-muuseum on koht, mida peab külastama Hiina reisil. Siin saate oma silmaga kaeda siidivalmistamise 4000 aastast ajalugu ning siidi valmistamise tehnikat, seda nii käsitsi, kui ka masinatel.
Vabrikus on väga hea võimalus soetada mõni meeldiv toode mälestuseks või tuua kvaltiteetkingitus kodustele.

Pärast ekskursiooni viib transfeer Teid tagasi hotelli.Hind sisaldab:

 • Transfeer mugavas, konditsioneeriga minibussis või sõiduautos (Teid võetakse peale ning tuuakse tagasi hotelli). Kui soovite transfeeri lennu- või rongijaamast, siis antud teenus on lisatasu eest
 • Sissepääsupiletid kõikidesse loetletud vaatamisväärsustesse
 • Lõunasöök
 • Professionaalse ingliskeelse giidi teenus
 • Teenustasud

Hind ei sisalda:

 • Isiklikud kulutused
 • Jootraha transfeeri juhile ning giidile
 • Muud kulud, mida pole reisikavas märgitud
 • Kindlustus